Strony

SIŁA JEDNEGO NAWYKU


Gdy zaczynamy pracować nad swoim życiem, pragniemy nie tylko obserwować je i nabrać perspektywy, ale też dzięki perspektywie, pragniemy wypracować nowe, budujące nasze życie nawyki.

Bardzo często ilość upragnionych nowych nawyków - np. wczesne wstawanie, czytanie książki tygodniowo, fitness, zdrowe żywienie - zaczyna być sama w sobie przytłaczająca.

Ostatecznie oniemiali i sparaliżowani przytłaczającą ilością naszych samorozwojowych zamierzeń, stoimy w miejscu i nie uzyskujemy żadnej zmiany albo co gorsza - rezygnujemy z dalszych prób rozwinięcia w sobie nowych, konstruktywnych nawyków.

A wystarczy nam podejście minimalistyczne i wytrwałe.

Zamiast przytłoczyć się zniewalającą ilością rewolucyjnych planów, lepiej zaplanować utrwalenie jednego nawyku miesięcznie i w skupieniu, prostocie i koncentracji pracować TYLKO nad nim.

Jeśli chcesz zająć się zmianą swojego życia na lepsze, pracuj intensywnie nad wyrobieniem JEDNEGO, a nie więcej nawyku. Skupienie i minimalistyczne podejście zagwarantują ci sukces i konkretną mierzalną zmianę w twoim życiu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz