Strony

PEŁNA MOC ŻYCIAJacek Walkiewicz to ikona tematyki rozwoju osobistego w Polsce - trener, mówca, mentor. Jego książka, "Pełna moc życia", która doczekała się już drugiego wydania, jest kompilacją poglądów autora na takie sprawy jak czas, biznes, decyzje, wartości, przekonania itp. Są to poglądy pełne życiowej mądrości, pomagające znaleźć klarowność w naszej zabieganej codzienności. 

Książka jest praktyczna, ale też refleksyjna, lekka ale głęboka, humorystyczna, a jednak zachęcająca do poważnej refleksji. Styl zachęca do czytania, sprawia, że mamy do czyniena z bardzo przyjemną lekturą.

Książka jest podzielona na tematy - każdy rozdział dotyka innej sfery życia. Dzięki temu można do niej wielokrotnie wracać po inspirację i odświeżenie. Każdy z nich pomaga wkroczyć na drogę osiągniecia pełnej mocy w danej dziedzinie. Jej lekturę można potraktować jak holistyczną pracę nad udoskonalaniem kluczowych dziedzin życia rodzinnego, pracy, naszego wnętrza. To tak naprawdę forma ćwiczenia samorozwojowego w której autor prowadzi nas przez inspiracje do zmian w każdej z nich. Stąd duża wartość czytania jej rozdziałami, ktore aktualnie są potrzebne dla naszego rozwoju.

Polecam tą książkę każdemu, kto chce inwestować w siebie i osiągać pełną moc w swoim życiu. To doskonałe narzędzie w realizacji życia pełnego satysfakcji i mądrości. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz